Czy warto się wybrać na wycieczkę w góry bez mapy? Przypuszczam, że spacerowanie po górach bez znajomości szlaków i odpowiednich oznaczeń może być, co najmniej kłopotliwe. Trudno się nie pogubić w miejscu, które jest dla nas obce.

Tak samo jest z leczeniem niepłodności. Kiedy mijają kolejne cykle, a test ciążowy uparcie pokazuje jedną kreskę, przychodzi do głowy myśl, że coś jest nie tak. Zaczyna się droga od jednego specjalisty do drugiego. Skomplikowane badania, wyniki pełne niezrozumiałych liczb i ogromny strach, o to co będzie dalej. Kolejne terapie, recepty z przepisanymi lekami, konsultacje. To wszystko jest istnym zawrotem głowy i łatwo się pogubić nie mając punktu odniesienia.

“28 dni do płodności” to ebook, który stanowi mapę, swojego rodzaju drogowskaz na tym skomplikowanym szlaku. To nie jest książka, którą się czyta i odkłada w zapomnienie. Jest to pozycja, po którą sięga się każdego dnia, zagląda do niej i na nowo odkrywa kolejne ciekawostki i tajemnice świata niepłodności.

<< Ebook „28 dni do płodności” dostępny w naszym sklepie>> 

Nie jest to literatura tylko dla pań. Nie można zapominać, że starania o dziecko to walka obojga partnerów. Każdy w związku znajdzie w niej coś dla siebie.

A co właściwie zawiera ten ebook?

Książka ta jest przyjacielem, który przez 28 kolejnych dni, pokazuje w jaki sposób można zmienić swoje życie, aby te starania były bardziej efektywne. Znajdziecie w niej mnóstwo przepisów zarówno na śniadania, obiady, koktajle i przekąski. Różnorodność potraw jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przeczytaj spis treści 


Jednak nie dajcie się zmylić. Nie jest to książka kucharska. To coś o wiele lepszego. Co powiecie na historie osób, które przeżyły to samo, przez co przechodzicie Wy teraz? Przeżycia tych par są niewiarygodne, a co ważniejsze zakończone szczęśliwie, co pozwala wierzyć, że każdy z Was ma szanse na takie szczęście.

Przed Wami Marysia <3

Warto też wspomnieć, że starania o dziecko to proces holistyczny. Co przez to rozumiemy? A no to, że należy zadbać nie tylko o zbilansowaną dietę, ale też o aktywność fizyczną, sferę duchową i dobrobyt emocjonalny w związku, czyli o równowagę we wszystkich sferach życia.

Sięgając po ebook “28 dni do płodności” macie gwarancję, że stanie się on cichym szeptem podpowiadającym każdego dnia, jak działać, aby zadbać o siebie nawzajem i nie pozwolić sobie na wypalenie w tej długiej, wyczerpującej walce o upragnione dziecko.

Pierwsze efekty. To dopiero początek!

A co mówią Ci, którzy już sięgnęli po naszego ebooka „28 dni do płodności”?
_

“W każdej wolnej chwili w pracy czytam ebooka, jest MEGA! W końcu mam wszystko w jednym miejscu dla siebie i męża, nie będę już musiała zaglądać do różnych stron”

“Nie mogę przestać czytać. Jutro szykują się zakupy 🙂 sh tak mocno podnosicie na duchu.”

“Gdy mam doła, otwieram Waszego ebooka i czytam o tych małych cudach 🙂 Wczoraj tak samo cały wieczór czytałam i upiekłam chleb, hummus, kurczaka z fetą i pomidorami. Przepisy są łatwe, szybkie i mega :)”

“Polecam gorąco! Jestem po pierwszych 20 stronach i resztę zostawiam na jutro w ramach dzielenia przyjemności na kilka dni 🙂 Mądre rady, motywacja do zmiany nawyków. Zosia, Ania- świetna robota!”

“Dzisiaj otrzymałam ebook, przeczytała w całości praktycznie od razu po otrzymaniu i od razu wzięłam się za działanie. Motywujecie :)”

“Ebook jest po prostu REWELACYJNY! Dostałam go dwie godziny temu, a nie mogę się oderwać!”

“Wczoraj otrzymałam Wasz ebook i jest to coś pięknego. Nie dość, że pięknie zaprojektowany to jeszcze pełen motywacji i nadziei! Wykonałyście kawał wspaniałej roboty.”

“Dosłownie połknęłam ebooka! Wspaniale wykonana robota, tak bardzo dziękuję Wam za każdy przepis i każdą historię! Dawno nie czułam takiej radości i nadziei, nawet mój mąż chce przeczytać, bo widzi jak bardzo dobre efekty może przynieść dieta.”

“Przyrost narodowy w 2019 to będzie zasługa Waszego ebooka :)”

“W tym ebooku jest tyle wiedzy, tyle rad, boskie przepisy… Wielkie gratulacje!”

“Pierwsze spojrzenie w ebooka i w pracy zaczęłam komponować listę składników. Szykuje się wieczorem podejście do chleba gryczanego”

“Najbardziej podoba mi się aktywna forma ebooka  w zasadzie nazwałabym go “zeszyt ćwiczeń”, czyli nie tylko teoria, ale konkretne ćwiczenia do wykonania każdego dnia, które przybliżają do upragnionego celu. Koniec z biernością i wymówkami! Czas na działanie. To jest genialne!”

“O ludy! Dziewczyny czytam ebooczka i nie mogę, nie nie mogę już teraz nie napisać. Jestem w 1/4 , a już chcę zjeść wszystko, co tam zobaczyłam- PIĘKNE zdjęcia”

“OMG! Dziewczyny przeczytałam dosłownie 26 stron i to pobieżnie, bo zaraz lecę do pracy! Ale już się w nim zakochałam :)”

Warto dać sobie szansę na zmianę. 28 dni to nie jest wcale długi okres czasu, a może być kluczowy w skali życia. Nie warto zwlekać z decyzją. Nie traćcie więcej czasu i przekonajcie się sami, że z mapą droga stanie się zdecydowanie prostsza.

 

 

<< Ebook „28 dni do płodności” dostępny w naszym sklepie>>