Akademia Płodności została patronem medialnym książki “Nadzieja na nowe życie”.

_

Autorkami książki są Joanna Kwaśniewska, Justyna Kuczmierowska i Agnieszka Doboszyńska.

Nadzieja ponownie dostępna! Pierwsze wydanie znajduje się w rękach ponad 7000 osób starających się o dziecko.

Justynę Kuczmierowską mogliście poznać na organizowanym przez nas webinarze „Jak lepiej radzić sobie z niepłodnością”. Na spotkaniu było z nami aż 200 osób online.

Dla kogo jest “Nadzieja na nowe życie”?

Czekasz na dziecko zdecydowanie za długo? Marzysz już tylko o tym, żeby być w ciąży? Boisz się, że może nigdy Wam się nie uda? Zazdrościsz koleżankom, które zostały mamami? Męczą Cię kolejne wizyty u lekarza, a Twój związek przeżywa kryzys? Jeżeli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie!

O czym jest “Nadzieja na nowe życie”?

“Nadzieja na nowe życie” to książka pełna wskazówek, jak radzić sobie z doświadczeniem niepłodności. Zapewni Ci wsparcie i pokaże, jak zadbać o swoją psychikę, relacje, ciało. Książka ta składa się z 28-dniowego dziennika kobiety starającej się o dziecko i poradnika, w którym autorki dzielą się wieloletnim doświadczeniem osobistym i zawodowym oraz dają nadzieję i podpowiedź, jak przejść drogę od niepłodności do nowego, spełnionego życia.
Książka zostaje wysyłana z osobistą dedykacją oraz upominkiem od Domowego Laboratorium, które wraz z Akademią Płodności wspierają NADZIEJĘ <3!
Każda osoba, która zakupi książkę otrzyma w prezencie profesjonalny test ciążowy i owulacyjny.
Osoby zainteresowane książką:
Facebook: https://www.facebook.com/nadzieja.na.nowe.zycie/

Głęboko wierzymy, że „Nadzieja na nowe życie” będzie Waszą odskocznią od negatywnych myśli podczas starań.


Ania i Zosia