Cześć dziewczyny!

W wielkim skrócie. Na tą chwilę Naszym jedynym zdiagnozowanym powodem niepłodności są bardzo złe wyniki jakości nasienia. Tak złe, że usłyszeliśmy, że jak nie in vitro to nic mam nie pomoże.

No i zawalił Nam się świat.

Z racji przekonań ta opcja nie była brana pod uwagę, więc czuliśmy się największymi przegranymi na świecie. Nie poddaliśmy się i zaczęliśmy walkę.

Przez 4 miesiące mąż był na diecie eliminacyjnej plus dość mocnej kuracji hormonalnej no i… NIC!
Załamka, jeszcze większe pogorszenie wyników (choć myśleliśmy, że gorzej już się nie da).

Kryzys, rozpacz i dalsze szukanie. I w tym momencie odkrywam Wasz profil na fb.

Czytam, oglądam wykupuję diety i miksuje. Mąż odstawił całkowicie leczenie, musieliśmy odpocząć.

Lecz dieta hmm to w sumie coś dobrego dla całego organizmu, więc robiliśmy ją dalej. Stała się już czymś normalnym. I tak działamy prawie dwa miesiące. Z powodu zmiany lekarza musieliśmy zrobić ponowne badania. No i mamy….

 

Wynik po kuracji hormonalnej i diecie eliminacyjnej (nie od Was)  – gluten, nabiał, jaja i suplementacji mocno rozbudowanej. Jak je otrzymaliśmy to prócz diety eliminacyjnej odstawiliśmy wszystko, bo i same tabletki i ich łykanie działało na Nas depresyjnie

Poprawa parametrów nasienia na diecie

Po wprowadzeniu TYLKO diet z Waszego sklepu z eliminacją glutenu nabiału i jaj plus standardowa lekka suplementacja. Po prawie dwumiesięcznej diecie (dieta eliminacyjna plus dieta dla mężczyzn) z Waszej strony i lekka suplementacja.

Jeśli chodzi o ruch to normalnie jesteśmy w normie! gdzie przez rok nawet się do tej normy nie zbliżyliśmy. Jestem przeogromnie szczęśliwa że na Was trafiłam. Jak widać po Naszym przykładzie sama eliminacja produktów może za wiele nie dać, tu potrzebne są te wszystkie dodatkowe drobiazgi z Waszych przepisów aby móc widzieć mocną różnicę. Mega mega dziękuję! i będę dawała znać jak to dalej u Nas się potoczy. No i oczywiście już zagłębiam się w Waszego ebooka.

PRZED NASZĄ DIETĄ (NA INNEJ DIECIE ELIMINACYJNEJ) / PO DIECIE Z AKADEMII PŁODNOŚCI 

objętość : 2ml/4ml
ruch postępowy 10%/32%
nieruchome 75%/48%
morfologia prawidłowa 8%

Nie umiem opisać jak ta informacja Nas uskrzydliła! Jak dodała energii i motywacji do dalszego dobrego żywienia bogatego w pro płodnościowe składniki. Co prawda nad koncentracją musimy jeszcze popracować, lecz nie od razu Rzym zbudowano. I niech mi ktoś powie, że dieta nie ma znaczenia! Dziękujemy!!!!!!

Podsyłam zdjęcia wyników jeśli chcecie możecie je wykorzystać w swojej pracy.